Asterias Beach in Larnaca

Asterias Beach in Larnaca

Zoek je een verblijf voor je vakantie naar Cyprus? Kies dan voor een verblijf in Asterias Beach met TUI en geniet van een prachtige vakantie in Larnaca

PRIJZEN ZIEN
SKU: f4b8e1fefbf2 Categorie: Tags: ,

Maak je droom waar en breng je volgende vakantie door in Asterias Beach in Larnaca! Gelegen in Ayia Napa, biedt dit verblijf alles voor een onvergetelijke vakantie naar Cyprus.

Bekijk ons ruime aanbod vakanties naar Cyprus en boek vandaag nog jouw droomreis naar .

Asterias Beach

Direct aan het strand van Makonisso Bay ligt hotel Asterias Beach. Bewonder het kristalheldere water en het fijne, witte zandstrand vanwaar je languit geniet van het ruisen van de wind. Binnen wandelafstand van hotel Asterias Beach kan je verschillende winkeltjes, bars en restaurants ontdekken. Ontspan lichaam en geest met een massage in het deugddoende wellnescentrum. Zin in iets lekkers? De restaurants en bars hebben vast wel een lekkere snack voor je in petto.

TUI: jouw reispartner naar Larnaca

TUI biedt een ruim aanbod vakanties naar Cyprus in de regio Larnaca aan. Of je nu op zoek bent naar een ontspannen zonvakantie, een actieve wandelvakantie of een rondreis door het prachtige Cyprus, TUI heeft de perfecte vakantie voor jou.

Boek vandaag nog jouw droomvakantie naar Asterias Beach in Cyprus.