Nijlcruise 8 dagen – winterzon
Altijd al het magische Egypte willen ontdekken? Ga mee op deze 8-daagse bijzondere Nijlcruise en bewonder de rijke geschiedenis en cultuur.
Dag 1 (zaterdag):
Aankomst in Hurghada en overnachting in hotel in Hurghada voor één nacht.
Dag 2 (zondag):
Je vertrekt in de ochtend na het ontbijt per bus naar Luxor (4 uur).
Aan boord van de boot lunch en boottocht via Esna doc naar Edfu en overnachting in Edfu.
(Ontbijt in hotel en lunch + diner aan boord van de cruise)
Dag 3 (maandag):
Op deze dag vaar je naar Kom Ombo, waar je een bezoek brengt aan de Kom Ombo. Daarna terugvaart naar Aswan, waar je ook overnacht.
(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)
Dag 4 (dinsdag):
Bezoek in Aswan aan de Philae tempel, de onvoltooide Obelisk en de Aswan Dam.
In de middag de mogelijkheid voor een optionele bezoek aan een Nubisch dorp. Je overnachting in Aswan.
(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)
Dag 5 (woensdag):
Vroeg in de ochtend de mogelijkheid voor optionele tour per bus naar de tempels van Abu Simbel. Als alternatief is per vliegtuig ook mogelijk. In de middag staat zeilen met een traditionele Felucca zeilboot op de planning en breng je een bezoek aan het Nubisch Museum Aswan. Je overnacht in Aswan.
(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)
Dag 6 (donderdag):
Vroeg op de ochtend tocht van Aswan naar Luxor met stops in Edfu.
(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)
Dag 7 (vrijdag):
Vroeg op de ochtend optionele Ballonvaart tour over Luxor. Verder bezoek je de West Bank van Luxor, waar je de Vallei der Koningen, tempel van Hatsjepsoet en de Kolossen van Memnon bezoekt.
Ook heb je de mogelijkheid om door de bazar van Luxor heen te struinen. In de avond optionele tour naar de Sound & Light show in de Karnak Tempel.
(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)
Dag 8 (zaterdag):
De laatste dag is helaas aangebroken. Na het ontbijt rondleiding door de Karnak & Luxor tempels en na de lunch rit naar Hurghada airport voor vertrek.
Wil je de perfecte vakantie in Egypte, kies dan voor een verblijf in Nijlcruise 8 dagen – winterzon! Dit prachtige hotel, gelegen in Nijlcruise, biedt alles voor een onvergetelijke vakantie.
Bekijk ons ruime aanbod vakanties naar Egypte en boek vandaag nog jouw droomreis met Sunweb.
Sunweb, de Egypte specialist
Sunweb is de online touroperator bij uitstek voor al je vakanties naar Egypte, je vindt er een groot aanbod vakanties tegen lage prijzen. Of je nu op zoek bent naar een ontspannen zonvakantie, een actieve wandelvakantie of een rondreis door het prachtige Egypte, Sunweb heeft voor jou de perfecte vakantie.
Boek vandaag nog jouw droomvakantie naar Nijlcruise 8 dagen – winterzon in Nijlcruise.
Voor cultuurliefhebbers
Ontdek de highlights van Egypte in een week
Inclusief excursiepakket




